
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W176)/B-class (W242/W246)/GLA-class (X156) 11- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2779.2
2 505,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-2779.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W176)/B-class (W242/W246)/GLA-class (X156) 11- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2779.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2779.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2779.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W246, W242) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 160 (246.241) | 2015–н.в. |
| B 160 CDI (246.211) 90 л.с. | 2013–н.в. |
| B 180 (246.242) 122 л.с. | 2011–н.в. |
| B 180 CDI (246.200) 109 л.с. | 2011–н.в. |
| B 180 CDI (246.212) 109 л.с. | 2013–н.в. |
| B 200 (246.243) 156 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 CDI (246.201) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 CDI (246.208) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| B 200 CDI 4-matic (246.202) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| B 200 Natural Gas Drive (242.848) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| B 220 4-matic (246.247) 184 л.с. | 2013–н.в. |
| B 220 CDI (246.203) 170 л.с. | 2011–н.в. |
| B 220 CDI (246.203) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| B 220 CDI 4-matic (246.205) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA Shooting Brake (X117) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG CLA 45 4-matic (117.952) | 2015–н.в. |
| CLA 180 (117.942) | 2015–н.в. |
| CLA 180 d (117.912) | 2015–н.в. |
| CLA 200 (117.943) | 2015–н.в. |
| CLA 200 CDI (117.908) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 200 CDI 4-matic (117.902) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 220 4-matic (117.947) | 2016–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.903) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.905) 177 л.с. | 2015–н.в. |
| CLA 250 (117.944) | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.946) | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.951) | 2015–н.в. |
| CLA 45 AMG 4-matic (117.952) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA купе (C117) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG CLA 45 4-matic (117.352) | 2015–н.в. |
| CLA 180 (117.342) 122 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 180 CDI (117.312) 109 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 200 (117.343) 150 л.с. | 2018–2019 |
| CLA 200 (117.343) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 200 CDI (117.301) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 200 CDI (117.308) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 200 CDI 4-matic (117.302) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 4-matic (117.347) | 2016–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.303) 163 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.303) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 220 CDI (117.303) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 170 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 220 CDI 4-matic (117.305) 177 л.с. | 2014–н.в. |
| CLA 250 (117.344) 211 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 250 (117.350) | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.346) 211 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.351) | 2015–н.в. |
| CLA 45 AMG 4-matic (117.352) 360 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLA-CLASS (X156) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| GLA 220 4-matic (156.947) 184 л.с. | 2017–н.в. |
| GLA 250 Flex (156.944) 211 л.с. | 2015–н.в. |
| GLA 180 (156.942) 122 л.с. | 2015–н.в. |
| GLA 180 CDI (156.912) 109 л.с. | 2014–н.в. |
| GLA 200 (156.943) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 200 CDI (156.908) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 200 CDI 4-matic (156.902) 136 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 CDI (156.903) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 CDI 4-matic (156.905) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 220 d (156.903) | 2015–н.в. |
| GLA 220 d 4-matic (156.905) | 2015–н.в. |
| GLA 250 (156.944) 211 л.с. | 2013–н.в. |
| GLA 250 4-matic (156.946) 211 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 495 299, 000 406B-SX, 000 420 30 02, 006 420 46 20, 006 420 47 20, 006 420 85 20, 008 420 03 20, 008 420 06 20, 02.35.432, 025 248 6919, 025 248 6919/PD, 05P1781, 10 91 6870, 1050947, 1170215, 12609, 13.0470-2779.2, 1639373580, 16870, 182061 |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 71.6 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, QX30, GLA-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 144,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 71,6 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0067.2 |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0013 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 505,84 ₴





