
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-5 11- (Akebono), ATE 13.0460-5665.2
2 941,84 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5665.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-5 11- (Akebono), ATE 13.0460-5665.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5665.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5665.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 025 255 6416, 05P1748, 1050942, 116395, 13.0470-5665.2, 19-3038, 22-0969-0, 231-01-205, 24662z, 2556401, 322248, 33 10 7189, 363916060710, 37929, 402B0532, 5000-4357, 573619J, 5SP1748, 6135627, 6650, 6650HPS, 79618, 8110 50033, 822-969-0 |
| Ширина | 141.8 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 141,8 |
| Висота [мм] | 61,0 |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1279/3455 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 941,84 ₴





