
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W203) 04-07/E-class (W211/W212) 02-16/S-class (W220/W221) 98-, ATE 13.0460-7259.2
2 084,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7259.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W203) 04-07/E-class (W211/W212) 02-16/S-class (W220/W221) 98-, ATE 13.0460-7259.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7259.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7259.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W212) (34) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (212.034) 184 л.с. | 2013–2016 |
| E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006) 136 л.с. | 2009–н.в. |
| E 200 CGI (212.048, 212.148) 184 л.с. | 2009–н.в. |
| E 200 NGT (212.035) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| E 200 NGT (212.041) 163 л.с. | 2011–н.в. |
| E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) 170 л.с. | 2015–н.в. |
| E 220 CDI 163 л.с. | 2009–н.в. |
| E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002) 170 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 (212.036) 211 л.с. | 2013–2016 |
| E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CGI (212.047, 212.147) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| E 300 (212.054) 231 л.с. | 2009–2013 |
| E 300 (212.055) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 (212.088) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 4-matic (212.080) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021) 231 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 (212.056) 272 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 (212.059) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 4-matic (212.087) 272 л.с. | 2009–2011 |
| E 350 BlueTEC 252 л.с. | 2012–н.в. |
| E 350 BlueTEC (212.024) 211 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 BlueTEC (212.026) 258 л.с. | 2014–н.в. |
| E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) 252 л.с. | 2012–н.в. |
| E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) 258 л.с. | 2014–н.в. |
| E 350 CDI (212.023) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 CDI (212.025) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.089) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.093) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 CGI (212.057) 292 л.с. | 2009–2011 |
| E 400 (212.061) 333 л.с. | 2014–н.в. |
| E 400 (212.065) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| E 400 4-matic (212.067) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W221) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 250 CDI (221.003, 221.103) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| S 280 (221.054) 231 л.с. | 2006–н.в. |
| S 300 (221.054) 231 л.с. | 2006–н.в. |
| S 320 CDI (221.022, 221.122) 235 л.с. | 2005–2009 |
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 211 л.с. | 2005–н.в. |
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2006–н.в. |
| S 350 (221.056, 221.156) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| S 350 4-matic (221.087, 221.187) 272 л.с. | 2008–н.в. |
| S 350 BlueTec (221.026, 221.126) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 CDI 235 л.с. | 2009–2013 |
| S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2009–2013 |
| S 350 CGI (221.057, 221.157) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| S 400 Hybrid (221.095, 221.195) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| S 420 CDI / S 450 CDI (221.028, 221.128) 320 л.с. | 2006–н.в. |
| S 450 (221.070, 221.170) 340 л.с. | 2005–н.в. |
| S 450 4-matic (221.084, 221.184) 340 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 (221.071, 221.171) 388 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 4-matic (221.086, 221.186) 388 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| S 500 CGI (221.073, 221.173) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS купе (C216) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CL 500 (216.371) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| CL 500 (216.373) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| CL 500 4-matic (216.386) 388 л.с. | 2008–н.в. |
| CL 500 4-matic (216.394) 435 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7259.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 139.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.5 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59,6 |
| Висота 2 [мм] | 57,5 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 141 |
| Ширина 2 [мм] | 139,8 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1382/4357 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 084,70 ₴





