
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91) 04-13/X1 (E84) 09-15 (Ate), ATE 13.0460-7238.2
3 872,28 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7238.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90/E91) 04-13/X1 (E84) 09-15 (Ate), ATE 13.0460-7238.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7238.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7238.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| 323 i 177 л.с. | 2006–2011 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–2011 |
| 325 d 204 л.с. | 2010–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2007–2011 |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–2006 |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–2011 |
| 330 d 231 л.с. | 2005–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (41) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 323 i 190 л.с. | 2006–2008 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–2012 |
| 330 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2012 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2012 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2008–н.в. |
| 335 xi 326 л.с. | 2007–2008 |
| 335 xi 306 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 354, 000 211B-SX, 025 233 1320, 025 233 1320/PD, 05P1509, 08.34.157, 0857 10, 0857.10, 1050869, 116031, 1170168, 13.0470-7238.2, 13046072382N-SET-MS, 13046072382N-SET-MSP, 13046072382T-SET-MS, 13046072382T-SET-MSP, 151-2659, 1617264280, 16433 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 68.3 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0297.2 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 155,1 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0269 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872,28 ₴





