
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15- (з датчиком), ATE 13.0460-3892.2
4 059,45 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3892.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW T6 15- (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 025 262 6818, 025 262 6818/PD, 13.0470-3892.2, 1321.0, 1321.0, 142399, 179950, 22-1321-0, 26268.180.2, 2626801, 302547, 324217, 33 10 5568, 35334, 601789, 610525, 7LA 698 151, 7LA 698 151 B, 822-1321-0, 8DB 355 040-921, 8DB 355 040-921, ADBP420094 |
| Ширина | 135.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,0 |
| Висота 2 [мм] | 70,0 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 160 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 18,0 |
| Гальмівне встановлення | CBI |
| Ширина [мм] | 135,6 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0465/0785 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 059,45 ₴







