
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7/Porsche Cayenne/ VW Touareg 3.0-6.0 02- (Brembo), ATE 13.0460-4993.2
5 589,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-4993.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi Q7/Porsche Cayenne/ VW Touareg 3.0-6.0 02- (Brembo), ATE 13.0460-4993.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-4993.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-4993.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| 6.0 TDI 500 л.с. | 2008–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 241 л.с. | 2003–2007 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 521 л.с. | 2006–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-4993.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 106.4 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 106,4 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0929.2 |
| Товщина (мм) | 16,6 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 190,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0612/0522 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 589,61 ₴





