
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60/S80/V60/V70/XC60/XC70 08- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2736.2
2 025,81 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2736.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60/S80/V60/V70/XC60/XC70 08- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2736.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2736.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2736.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S80 II (AS) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D DRIVe 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DRIVe 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Drive- E 243 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 T5 220 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T 200 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 T 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T 254 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 T 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 T FlexFuel 200 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 T FlexFuel 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 238 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 243 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.4 V8 AWD 316 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–2014 |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (37) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DRIVe / D2 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T4F 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FlexiFuel 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GDI | 2013–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 T 200 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 T 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T FlexiFuel 200 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 T FlexiFuel 231 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 243 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2011–н.в. |
| D2 | 2015–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–2015 |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 163 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T4 | 2015–н.в. |
| T4 180 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2007–н.в. |
| T6 AWD 305 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 248, 025 244 9618, 025 244 9618/PD, 1050246, 12401, 1247 000-SX, 13.0470-2736.2, 1623062980, 16625, 181776, 19-3412, 22-0676-0, 222571, 24492z, 24496 00 702 10, 24496.170.2, 2449602, 27RV029, 28480246, 301928, 304 763, 30671574, 30742491 |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 48.7 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 106,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 48,7 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0498/0383 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025,81 ₴





