
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra J 09 - R16 (Ate), ATE 13.0460-7264.2
1 925,74 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7264.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra J 09 - R16 (Ate), ATE 13.0460-7264.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7264.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7264.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — AMPERA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| EV 150 151 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 134 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CNG 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTi 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CDTi 130 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 435, 0 986 495 259, 000 022B-SX, 025 250 9616/W, 05P1575, 1050145, 1170164, 120070210, 13.0470-7264.2, 13046072642N-SET-MS, 13046072642N-SET-MSP, 13046072642T-SET-MS, 13046072642T-SET-MSP, 13300867, 13300867, 13300867, 13319293, 13319293 |
| Ширина | 116.5 мм |
| Висота | 42.7 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Volt, Zafira, Aveo, Cruze, Mokka |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 116,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 42,7 |
| Товщина (мм) | 17,0 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1382/2808 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 925,74 ₴




