
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/Skoda Octavia/SuperB/Yeti/VW Caddy/Touran/Golf/Passat B7/B8 04- (BOSCH), ATE 13.0460-3858.2
2 474,30 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3858.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A3/Skoda Octavia/SuperB/Yeti/VW Caddy/Touran/Golf/Passat B7/B8 04- (BOSCH), ATE 13.0460-3858.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-3858.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-3858.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 102 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 105 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 85 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 85 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2009–2011 |
| 2.0 GTi 210 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 GTi 235 л.с. | 2011–2012 |
| 2.0 R 4motion 265 л.с. | 2009–2011 |
| 2.0 R 4motion 270 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 R 4motion 256 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–2012 |
| Blue E-Motion 88 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF VI Variant (AJ5) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 80 л.с. | 2009–2013 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2009–2013 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 4motion 105 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2009–2013 |
| VW — GOLF VI кабрио (517) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–2013 |
| 1.2 TSI 16V 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TSI | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 416, 000 025B-SX, 025 245 6317, 025 245 6317/PD, 05P1608, 07.35.247, 1051082, 114 377, 1163707210, 1170106, 12449, 13.0470-3858.2, 13046038582K-SET-MS, 13046038582K-SET-MSP, 13046038582N-SET-MS, 13046038582N-SET-MSP, 13046038582T-SET-MS |
| Ширина | 109.3 мм |
| Висота | 53.4 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Beetle, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 109,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 53,4 |
| Товщина (мм) | 17,7 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0652/0205 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 474,30 ₴





