
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Skoda Octavia III/VW Passat/Golf 13- (Lucas/TRW) (з датчиком), ATE 13.0460-2617.2
4 460,95 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2617.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Skoda Octavia III/VW Passat/Golf 13- (Lucas/TRW) (з датчиком), ATE 13.0460-2617.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2617.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2617.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 300 л.с. | 2012–н.в. |
| S3 quattro 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 quattro 286 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (35) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2015–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 30 TDI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 30 TFSI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 184 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TFSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| S3 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 286 л.с. | 2014–н.в. |
| S3 quattro 292 л.с. | 2014–2020 |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 290 л.с. | 2016–2020 |
| S3 quattro 300 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 424 285, 025 247 3820, 025 247 3820/PD, 05P1734, 102676, 1051091, 116 890, 1163613310, 13.0470-2617.2, 1639373480, 16868, 182018-087, 19-3654, 2247111, 24411z, 24738.200.2, 2473803, 30 91 6868, 37872, 3Q0 698 151 B, 3Q0 698 151 B, 3Q0 698 151 B |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, A3, Octavia, Leon, Golf, Q3, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 175,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 70,0 |
| Товщина (мм) | 20,0 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0337 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 460,95 ₴





