
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe IV/Kia Sorento 2.0-3.3 15- (Mando), ATE 13.0460-5681.2
3 473,61 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5681.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Santa Fe IV/Kia Sorento 2.0-3.3 15- (Mando), ATE 13.0460-5681.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5681.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5681.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FÉ IV (TM, TMA) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 AWD 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 185 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 GDI AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDI 4WD 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 200 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDI 4WD 197 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 4WD 175 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 GDI 4WD 188 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 271 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 4WD 271 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.3 CVVT 4WD 250 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 827, 025 223 8017, 05P2035, 1051282, 1096.0, 1096.0, 116358, 1171008, 13.0460-5681.2, 13.0470-5681.2, 13046136382N-SET-MS, 13046136382N-SET-MSP, 151-0054, 1661 02, 1661.02, 182244, 21661.02, 22-1096-0, 223534, 22378.170.2, 24420z, 27KI071 |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 473,61 ₴





