
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (F30/F31)/ 4 (F32/F36) 11- (300x20) (з покриттям) (вент.), ATE 24.0120-0240.1
3 097,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24.0120-0240.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (F30/F31)/ 4 (F32/F36) 11- (300x20) (з покриттям) (вент.), ATE 24.0120-0240.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0120-0240.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0120-0240.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 e | 2016–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2012–2019 |
| 320 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 328 i 245 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2015–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 i | 2016–н.в. |
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0120-0240.1 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Висота | 66 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвори [мм] | 16,5 |
| Ø фаски [мм] | 120,0 |
| Внутрішній діаметр | 185,0 |
| Висота [мм] | 66,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02C0115/0302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 097,66 ₴



