
Колодки гальмівні (задні) Audi/Seat/Skoda Fabia/Octavia/VW Caddy/Passat 96-/Renault Megane 97-03 (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2787.2
1 486,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-2787.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi/Seat/Skoda Fabia/Octavia/VW Caddy/Passat 96-/Renault Megane 97-03 (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2787.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2787.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2787.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 102 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 105 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 85 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 85 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 131 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2009–2011 |
| 2.0 GTi 210 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 GTi 235 л.с. | 2011–2012 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–2012 |
| Blue E-Motion 88 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2787.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87.5 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Roomster, Altea, Scirocco, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,9 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Ширина [мм] | 87,5 |
| перевіркове значення | E1 90R-01924/727 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 486,77 ₴





