
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E92) 04-13 (Trw), ATE 13.0460-2713.2
2 358,35 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2713.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 1 (E81/E87)/3 (E90/E92) 04-13 (Trw), ATE 13.0460-2713.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2713.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2713.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 d 116 л.с. | 2008–2012 |
| 116 i 115 л.с. | 2007–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2007–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2008–2012 |
| 118 i 129 л.с. | 2006–2008 |
| 118 i 143 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2006–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 1 (E87) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 d 116 л.с. | 2008–2012 |
| 116 i 115 л.с. | 2003–2012 |
| 116 i 122 л.с. | 2003–2012 |
| 118 d 122 л.с. | 2003–2012 |
| 118 i 136 л.с. | 2006–2011 |
| 118 i 129 л.с. | 2004–2012 |
| 118 i 143 л.с. | 2004–2012 |
| 120 i 150 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 156 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 163 л.с. | 2003–2012 |
| 120 i 170 л.с. | 2007–2012 |
| BMW — 3 (E90) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 316 i 116 л.с. | 2006–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 320 i 150 л.с. | 2005–2007 |
| BMW — 3 купе (E92) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 122 л.с. | 2007–н.в. |
| MINI — MINI COUNTRYMAN (R60) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 115 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper ALL4 122 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper D ALL4 112 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D ALL4 112 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper S 184 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper S 200 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper S 190 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S ALL4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper S ALL4 184 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper S ALL4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW 218 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper SD 143 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper SD ALL4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper SD ALL4 143 л.с. | 2011–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| One D 90 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper SD 136 л.с. | 2011–2016 |
| MINI — MINI PACEMAN (R61) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 122 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper ALL4 122 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper D | 2012–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper D ALL4 112 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper S 184 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper S 190 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S ALL4 184 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper S ALL4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD 143 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper SD ALL4 143 л.с. | 2012–н.в. |
| John Cooper Works 218 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 269, 0 986 494 461, 0 986 495 477, 025 236 2316, 025 236 2316/PD, 05P1249, 08.34.131, 1050226, 1132 00, 1132.00, 1143 000B-SX, 1143 000-SX, 1170052, 13.0470-2713.2, 13046027132N-SET-MS, 13046027132N-SET-MSP, 151-1987, 1623061880, 16560, 182008 |
| Ширина внутрішньої накладки | 95.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 95.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 44.6 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 95,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Ширина 2 [мм] | 95,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0285.2 |
| Товщина (мм) | 17,4 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0333/0500 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Висота 2 [мм] | 44,6 |
| Висота 1 [мм] | 51,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 358,35 ₴





