
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10-F11/G30-31)/X3 (F25/G01)/ X5 (G05) 10- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2760.2
2 819,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-2760.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10-F11/G30-31)/X3 (F25/G01)/ X5 (G05) 10- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2760.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2760.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2760.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2017–2019 |
| 525 d 231 л.с. | 2017–2019 |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2017–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i 252 л.с. | 2016–2020 |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 5 Touring (G31) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 530 i Mild-Hybrid xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X3 (G01, F97) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 231 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 252 л.с. | 2019–н.в. |
| xDrive 30 i 249 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30d 249 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 30d 265 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 30d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 25 d 231 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 d 265 л.с. | 2018–2020 |
| BMW — i8 (I12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| hybrid | 2014–н.в. |
| hybrid 374 л.с. | 2018–2020 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 358B-SX, 025 245 6118, 025 245 6118/PD, 05P1618, 08.35.049, 1050257, 116029, 1170784, 13.0470-2760.2, 13046027602N-SET-MS, 13046027602N-SET-MSP, 1421 00, 1421.00, 151-0035, 1623063580, 16839, 182004, 19-2900, 20 11 6029, 20 91 6839, 21421.00 |
| Ширина | 106 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.2 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, Cooper, 7-Series, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 106,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0826.2 |
| Товщина (мм) | 17,7 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0661/0212 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Висота 2 [мм] | 56,2 |
| Висота 1 [мм] | 63,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 819,39 ₴






