
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/Skoda Superb/VW Passat 1.9TDI/2.5TDI 96- (з датчиками) (Ate), ATE 13.0460-7110.2
2 220,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7110.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6/Skoda Superb/VW Passat 1.9TDI/2.5TDI 96- (з датчиками) (Ate), ATE 13.0460-7110.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7110.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7110.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| AUDI — A6 (4F2, C6) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2004–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–2011 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2004–2008 |
| 3.2 FSI quattro 249 л.с. | 2006–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (31) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| 2.4 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 quattro 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 210 л.с. | 2006–2008 |
| 2.8 FSI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI 220 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 210 л.с. | 2007–2008 |
| 2.8 FSI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.8 FSI quattro 220 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 290 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TFSI quattro 299 л.с. | 2008–2011 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2011 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2005–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 424 482, 0 986 424 706, 0 986 494 050, 0 986 495 232, 0 986 495 241, 025 230 1820/PD, 025 230 1820/W, 0390 22, 0390.22, 05P790, 07.35.107, 1050057, 109 457, 1170036, 120042610, 12076, 12080, 13.0470-7110.2, 13046071102K-SET-MS, 13046071102N-SET-MS |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 74 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 74,0 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 200 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Товщина 2 [мм] | 20,3 |
| Товщина (мм) | 19,8 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 156,3 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1259/1629 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220,94 ₴






