
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70) 06-13/(F15/F85) 13-18/X6 (E71/E72) 08-14/(F16/F86) 14-19 (Ate), ATE 13.0460-7232.2
3 365,12 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7232.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70) 06-13/(F15/F85) 13-18/X6 (E71/E72) 08-14/(F16/F86) 14-19 (Ate), ATE 13.0460-7232.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7232.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7232.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2015–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 862, 000 072B-SX, 025 212 8217, 025 212 8217/PD, 0381 61, 0381.61, 05P1472, 08.34.193, 1050868, 1170843, 13.0470-7232.2, 13046072322N-SET-MS, 13046072322N-SET-MSP, 151-1204, 1623062880, 16633, 181685-202, 19-1373, 19-2952, 20 91 6633 |
| Ширина внутрішньої накладки | 121.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 121.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 57,8 |
| Висота 2 [мм] | 58,0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Діаметр скоби ресори [мм] | 30 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0269.2 |
| Товщина 1 [мм] | 17,3 |
| Товщина 2 [мм] | 17,3 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 121,8 |
| Ширина 2 [мм] | 121,8 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0525/0487 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 365,12 ₴





