
Диск гальмівний (задній) Toyota Auris/ Corolla 06- (270x9.9) (повний) (з покриттям), ATE 24.0110-0337.1
1 773,04 ₴
- В наявності
- Код: 24.0110-0337.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Toyota Auris/ Corolla 06- (270x9.9) (повний) (з покриттям), ATE 24.0110-0337.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0110-0337.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0110-0337.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (E15_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 Dual-VVTi 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 Dual-VVTi 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 VVTi 97 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VVTi 124 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 D 177 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 (ZRE171_) 122 л.с. | 2013–2018 |
| 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) 140 л.с. | 2013–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0110-0337.1 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Висота | 36.8 мм |
| Товщина | 9.9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 36,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 270,0 |
| Внутрішній діаметр | 166,0 |
| Ø отвори [мм] | 14,8 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 62,0 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 9,9 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| перевіркове значення | E1 90R-02C0165/0520 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 773,04 ₴





