
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo), ATE 13.0460-4833.2
3 947,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-4833.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Touareg 02- (Brembo), ATE 13.0460-4833.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-4833.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-4833.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS3 quattro 340 л.с. | 2011–2012 |
| AUDI — TT (8J3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 340 л.с. | 2009–2014 |
| 2.5 RS quattro 360 л.с. | 2011–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RS quattro 340 л.с. | 2009–2014 |
| 2.5 RS quattro 360 л.с. | 2012–2014 |
| CUPRA — FORMENTOR (KM7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 e-HYBRID 204 л.с. | 2021–н.в. |
| 1.4 e-HYBRID 245 л.с. | 2021–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2021–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 150 л.с. | 2021–н.в. |
| 2.0 TSI 245 л.с. | 2021–н.в. |
| 2.0 TSI 4Drive 190 л.с. | 2021–н.в. |
| SEAT — LEON (5F1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 300 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra R 310 л.с. | 2017–2018 |
| SEAT — LEON SC (5F5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 300 л.с. | 2017–2018 |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| SEAT — LEON ST (5F8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Cupra | 2015–н.в. |
| 2.0 Cupra 265 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Cupra 280 л.с. | 2013–н.в. |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 207, 000 077B-SX, 025 240 9817, 025 240 9817/PD, 05P1376, 07.35.311, 1050369, 1051089, 111 582, 116219, 1163606810, 1170366, 1200 00, 1200.00, 120043910, 13.0470-4833.2, 13046048332N-SET-MS, 13046048332N-SET-MSP, 151-1895, 1639380180, 16734 |
| Ширина | 131.6 мм |
| Висота | 77.3 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Leon, Formentor, Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 77,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | Під'єднання ліворуч |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 13.0460-0519.2 |
| Товщина (мм) | 17,1 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 131,6 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1259/1404 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 947,68 ₴





