
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39)/7 (E38) 94-, ATE 13.0460-7078.2
3 425,03 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7078.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (E39)/7 (E38) 94-, ATE 13.0460-7078.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7078.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7078.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1996–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2003 |
| 535 i 235 л.с. | 1996–1999 |
| 535 i 245 л.с. | 1999–2003 |
| 540 i 286 л.с. | 1996–2003 |
| M 400 л.с. | 1998–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 520 i 150 л.с. | 1997–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2004 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2004 |
| 540 i 286 л.с. | 1997–2004 |
| BMW — 7 (E38) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 740 i,iL 286 л.с. | 1994–2001 |
| 740 i,iL 286 л.с. | 1996–2001 |
| BMW — X3 (E83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 424 584, 0 986 494 028, 025 214 8619, 025 214 8619/PD, 0596 00, 0596.00, 05P771, 08.34.100, 10081, 1050300, 1170238, 13.0470-7078.2, 13046070782N-SET-MS, 13046070782N-SET-MSP, 151-1269, 1617279680, 16345, 181530, 19-0649, 20 91 6345, 2135024 |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 156,3 |
| Висота [мм] | 73,2 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0254.2 |
| Товщина (мм) | 19,5 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0382 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 425,03 ₴





