
Колодки гальмівні (передні) Renault Master 80-98/Jaguar XJ 72-92, Bosch 0 986 460 932
1 233,91 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 932
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Renault Master 80-98/Jaguar XJ 72-92, Bosch 0 986 460 932. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 460 932
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 460 932 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — XJ (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 12 253 л.с. | 1973–1976 |
| 12 5.3 269 л.с. | 1972–1973 |
| 12 5.3 287 л.с. | 1975–1982 |
| 12 5.3 254 л.с. | 1986–1989 |
| 12 H.E. 295 л.с. | 1981–1992 |
| 6 205 л.с. | 1979–1987 |
| 6 3.4 162 л.с. | 1975–1986 |
| 6 4.2 177 л.с. | 1985–1986 |
| 6 4.2 181 л.с. | 1985–1986 |
| Sovereign V12 268 л.с. | 1985–1992 |
| Sovereign V12 264 л.с. | 1986–1992 |
| RENAULT — MASTER I Van (T__) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 28-35 2,5 D 75 л.с. | 1989–1998 |
| 28-35 2,5 TD 98 л.с. | 1989–1998 |
| 28-35 2.0 80 л.с. | 1980–1986 |
| 28-35 2.0 79 л.с. | 1986–1998 |
| 28-35 2.4 D 71 л.с. | 1980–1989 |
| 30 2,2 91 л.с. | 1980–1998 |
| 35 2,5 TD 94 л.с. | 1989–1998 |
| RENAULT — MASTER I c бортовой платформой/ходовая часть (P__) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 80 л.с. | 1980–1985 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1980–1989 |
| 2.5 DT 94 л.с. | 1989–1993 |
| 2.5 DT 95 л.с. | 1993–1998 |
| 28-35 2.0 80 л.с. | 1982–1986 |
| 28-35 2.0 79 л.с. | 1986–1998 |
| 28-35 2.5 D 71 л.с. | 1980–1998 |
| RENAULT — MASTER I автобус (T__) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 28-35 2.0 80 л.с. | 1980–1986 |
| 28-35 2.0 79 л.с. | 1986–1998 |
| 28-35 2.1 D 60 л.с. | 1980–1998 |
| 28-35 2.4 D 71 л.с. | 1980–1989 |
| 28-35 2.5 D 75 л.с. | 1989–1998 |
| 30 2,2 91 л.с. | 1980–1998 |
| 35 2,5 TD 94 л.с. | 1989–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 932 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 140544, 1506547, 50 01 000 478, 77 01 201 622, 77 01 203 071, 77 01 349 255, 86 71 016 677, 86 71 016 677, C41307, GBP224, GBP278AF, JLM 1157, JLM 9727, JLM1157, JLM1510, JLM536, JLM9517 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.6 мм |
| Ширина | 119.8 мм |
| Висота | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XJ, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233,91 ₴





