
Фільтр повітряний Suzuki Kizashi 2.4 10-, Bosch F 026 400 419
529,38 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 419
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Kizashi 2.4 10-, Bosch F 026 400 419. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 419
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 419 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — KIZASHI (FR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 178 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 4x4 178 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 419 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13780 57L00 000, 13780-57L00, 26-2377, A10313, A146908, ADK82244, ELP9546, J1328047, LFAF670, LFAF670, SA-9093, SA-9093, WG2220650 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 321 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 40.5 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Kizashi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 40,5 |
| Довжина [мм] | 321 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529,38 ₴






