
Барабан гальмівний (задній) Skoda Fabia/VW Polo 99-, Bosch 0 986 477 133
1 443,68 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 477 133
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Барабан гальмівний (задній) Skoda Fabia/VW Polo 99-, Bosch 0 986 477 133. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 477 133
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 477 133 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A2 (8Z0) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 61 л.с. | 2001–2005 |
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2000–2005 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 50 л.с. | 1999–2002 |
| 1.2 54 л.с. | 2002–2008 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 68 л.с. | 1999–2003 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2002 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2008 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2008 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1999–2008 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2008 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 68 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2000–2007 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2007 |
| VW — DERBY седан (9A4) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2002–2012 |
| VW — FOX (5Z1, 5Z3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 55 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF IV (1J1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| VW — POLO (6R, 6C) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 BiFuel 82 л.с. | 2010–2011 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BiFuel 82 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — POLO (9N_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2002–2007 |
| 1.2 60 л.с. | 2007–2009 |
| 1.2 12V 64 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 12V 69 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2009 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2001–2005 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2009 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2001–2009 |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — POLO седан (9N4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2003–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 133 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100164900, 14 9384 20, 1825254727, 24 0220 0037 1, 329253B, 329253J, 600609617, 600609617, 61238, 6Q0609617, 6Q0609617, 6Q0609617, 6Q0609617, 6QE609617, 6R0 609 617 C, 6R0 609 617 C, 7149 00, 714900, 7D0594, 94023800, 98100 0238, BDR591, BDR9017, BF463 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 239.9 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Висота | 59.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Fabia, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Внутрішня висота торм. барабана [мм] | 50 |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 200 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 239,9 |
| Обсяг. висота торм. барабана [мм] | 59,1 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443,68 ₴






