
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60/S70/S80/V70 96-10 (Ate), Bosch 0 986 424 539
938,18 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 539
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60/S70/S80/V70 96-10 (Ate), Bosch 0 986 424 539. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 539
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 539 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 I (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 140 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2002–2010 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2002–2010 |
| 2.4 D 122 л.с. | 2005–2006 |
| 2.4 D 130 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2010 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2010 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 T AWD 200 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 T5 260 л.с. | 2004–2010 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2004–2010 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2004–2010 |
| T5 250 л.с. | 2000–2010 |
| VOLVO — S80 I (TS, XY) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 163 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 226 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 170 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 T5 AWD 200 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 T6 272 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 196 л.с. | 1998–2008 |
| 2.9 204 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 200 л.с. | 1999–2006 |
| 3.0 196 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 T6 272 л.с. | 2001–2006 |
| VOLVO — V70 II (SW) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2001–2007 |
| 2.3 T5 250 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 140 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 CDI 122 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D 126 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 AWD 163 л.с. | 2003–2007 |
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 T AWD 200 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 T5 260 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 T 209 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 T AWD 209 л.с. | 2002–2007 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 2000–2007 |
| VOLVO — V70 XC (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 AWD 185 л.с. | 2005–2007 |
| 2.4 D5 XC AWD 163 л.с. | 2002–2007 |
| 2.4 T XC AWD 193 л.с. | 1997–2002 |
| 2.4 T XC AWD 200 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 T XC AWD 209 л.с. | 2002–2007 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 539 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 230 7616, 025 230 7616/PD, 05P705, 0714 00, 0714.00, 1050327, 1170011, 13.0460-7135.2, 13.0470-7135.2, 13046071352N-SET-MS, 13046071352N-SET-MSP, 151-1250, 1617280080, 16360, 181298, 19-0512, 2135676, 22-0348-0, 224821, 23076 00 702 00, 2307602 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Висота | 53.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.8 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23076 |
| Висота [мм] | 53,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 122,6 |
| Ширина 2 [мм] | 123,8 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938,18 ₴




