
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Pajero/L200 90-07 (314x24), Bosch 0 986 479 469
1 833,86 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 469
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Pajero/L200 90-07 (314x24), Bosch 0 986 479 469. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 469
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 469 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER (K90) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD (K94W) 99 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 TD (K94W) 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 TD (K94W) 133 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 (K96W) 177 л.с. | 1998–н.в. |
| 3.0 V6 (K96W) 170 л.с. | 2000–н.в. |
| MITSUBISHI — COLT/RODEO (K7_T, K6_T) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (K75T) 132 л.с. | 1996–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 99 л.с. | 1996–2007 |
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 469 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 45.2 мм |
| Кросс-номери | 0 986 T15 118, 09 9132 10, 09 9132 11, 142372, 1815203044, 186830, 203044, 203044, 24 0124 0724 1, 353613052240, 360406034500, 54448, 562798JC, 562798JC1, 6953 10, 695310, 92144800, 92144803, 98200144801, BDC5200, BDS1480, BG3847, BS 8464, BS7878C |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 107,95 |
| Висота [мм] | 45,2 |
| Діаметр отвору до [мм] | 10,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 87 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 107.95 мм |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 314 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 833,86 ₴






