
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 07-13/X6 (E71/E72) 3.0d 07-13 (M57), Bosch F 026 400 410
1 168,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 410
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 07-13/X6 (E71/E72) 3.0d 07-13 (M57), Bosch F 026 400 410. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 410
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 410 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 410 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 7 798 342, 3040600, A 2427, A1496, AG 150 5, ALA18022, AP0291, C33001, CA11013, E1064L, ELP9352, LX 264 1, MD8516, PA7719, S3406A, WA9656, A1496, FAF-10321, AF1988s, WH 221, LX 2641, WA9656, C 33 001, ADB112202, E1064L, S 3406 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 322 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 255 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 168,41 ₴





