
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Lancer V-VII 94-13/Galant VII 92-96/Space Wagon 98-04, Bosch 0 986 461 145
865,04 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 461 145
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Lancer V-VII 94-13/Galant VII 92-96/Space Wagon 98-04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 145 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 AB2 011, 0 986 TB2 615, 05P043, 05P518, 13 0460 5980 2, 140980, 1501223016, 180981, 2170602, 2170615505, 2291 02, 2337301, 2349201, 2356 12, 2360801, 2405 02, 2476 00, 2667, 291 02, 301519, 302294, 31712, 36690, 479481, 572186, 572186B, 572186J |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 107.9 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21706 |
| Висота [мм] | 41 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1 987 474 617 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина [мм] | 107,9 |
| обмеження виробника | AKEBONO System |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865,04 ₴








