
Диск гальмівний (передній) Renault Espace IV/ Vel Satis 02- (324x28), Bosch 0 986 479 565
2 749,41 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 565
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Espace IV/ Vel Satis 02- (324x28), Bosch 0 986 479 565. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 565
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 565 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE IV (JK0/1_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (JK03, JK04) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo (JK0B, JK0N) 163 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi (JK07) 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 dCi (JK0H) 150 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 dCi 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) 181 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 241 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — VEL SATIS (BJ0_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16 V Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V Turbo (BJ0K) 163 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 dCi (BJ03) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 dCi 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) 150 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 dCi (BJ0H) 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 dCi (BJ0S) 181 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) 241 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 (BJ01) 231 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 565 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 478 972, 0 986 479 572, 09 9818 10, 09 9818 11, 140843, 140843N, 142692, 1815203933, 186804, 203933, 230674, 24 0128 0133 1, 313933, 470241800, 470241820, 470241850, 470241852, 54194, 54194HC, 54194PRO, 562187B, 562187J, 562187JC, 562187JC1 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр отвору до [мм] | 15,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749,41 ₴







