
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 00-06/Matrix 01-10/Kia Cerato 04-09, Bosch 0 986 424 810
1 294,82 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 810
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Elantra 00-06/Matrix 01-10/Kia Cerato 04-09, Bosch 0 986 424 810. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 810
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 810 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AVANTE (XD) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 107 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 105 л.с. | 2003–2006 |
| 1.8 132 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 139 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 141 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 143 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| HYUNDAI — AVANTE седан (XD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 107 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 105 л.с. | 2003–2006 |
| 1.8 132 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 139 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 141 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 143 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| HYUNDAI — ELANTRA LAVITA (FC) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 CRDi 82 л.с. | 2001–2010 |
| 1.5 CRDi 102 л.с. | 2004–2010 |
| 1.5 CRDi VGT 110 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 103 л.с. | 2001–2010 |
| 1.8 122 л.с. | 2001–2010 |
| KIA — CERATO седан (LD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 810 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 240 3117/W, 05P1374, 0893 02, 0893.02, 1050079, 1050625, 1080-5350, 1170506, 12219, 13.0460-5875.2, 13046058752N-SET-MS, 13046058752N-SET-MSP, 13046116702N-SET-MS, 13046116702N-SET-MSP, 151-1120, 1623055080, 16679, 19-2165, 22-0504-0, 223413, 223418 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Matrix |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 24031 |
| Висота [мм] | 63 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17,7 |
| Ширина [мм] | 137 |
| обмеження виробника | AKEBONO System |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294,82 ₴









