
Колодки гальмівні (передні) Jeep Grand Cherokee II 99-05, Bosch 0 986 424 823
1 415,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 424 823
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Jeep Grand Cherokee II 99-05, Bosch 0 986 424 823. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 823
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 823 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2004–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 258 л.с. | 2001–2005 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 823 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05093 260AA, 05093138AA, 05093183AA, 05093260AA, 05P1365, 0973 02, 0973.02, 1051314, 116372, 1170439, 12580, 151-2501, 182075, 19-0885, 22-0626-0, 24083.190.1, 2408301, 27JE005, 2973.02, 302630, 321603, 323743, 33 10 0191, 363916060826, 38945, 402B0304 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 157.7 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24083 |
| Висота [мм] | 60,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Ширина [мм] | 157,7 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415,78 ₴




