
Фільтр повітряний BMW 5 (F10)/7 (F01)/X3 (F25)/X5(F15/F85) 3.0 08-18 (N55), Bosch F 026 400 236
772,72 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 236
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10)/7 (F01)/X3 (F25)/X5(F15/F85) 3.0 08-18 (N55), Bosch F 026 400 236. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 236
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 236 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i | 2015–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive | 2015–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 640 i xDrive 320 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 740 i 326 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| 740 i, Li xDrive 320 л.с. | 2012–2015 |
| ActiveHybrid 354 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — X3 (F25) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 40 i | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 236 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 7 571 355, 3071100, A1488, AG 145 1, AP0302, C28125, CA11118, E1051L, EAF660, ELP9354, LX 2525, PA7712, WA9661, WH 243, A1488, AF1934s, S 3711 A, ADB112204, 312 321 0021, 100362, C 28 125, 585489, LX 2525, E1051L, WA9661 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276.5 мм |
| Ширина | 261.5 мм |
| Висота | 35.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 35,3 |
| Довжина [мм] | 276,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 261,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,72 ₴






