
Фільтр повітряний Honda CR-V II/CR-V III/FR-V 2.2D 05-, Bosch F 026 400 159
490,33 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 159
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda CR-V II/CR-V III/FR-V 2.2D 05-, Bosch F 026 400 159. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 159
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 159 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V II (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2005–2006 |
| HONDA — CR-V III (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i CTDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 159 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17220-RMA-505, 17220-RMA-E00, 3047100, A1300, ADH22256, AG 151 3, ALA1327, AP1052, CA10565, E1613L, ELP9308, J1324049, J1324056, LX 194 8, LX 1948, MD8196, PA7589, WA9587, S 3471 A, HA-8651, ADH22256, 31-12 321 0008, LX 1948, A1300, HA-8651 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 292 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,33 ₴





