
Комплект гальмівних колодок (передніх) Renault Master/Opel Movano 10-, Bosch 0 986 494 498
1 624,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 494 498
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок (передніх) Renault Master/Opel Movano 10-, Bosch 0 986 494 498. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 498
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 498 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MOVANO B c бортовой платформой/ходовая часть (X62) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — MOVANO B Фургон (X62) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 CDTI RWD (FV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — MOVANO B автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI | 2015–н.в. |
| 2.3 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0F, UV0E) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV1 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 498 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 64.6 мм |
| Кросс-номери | 0 986 TB3 142, 05P1579, 05P1579K, 13 0460 4856 2, 141999, 144901, 1501223966, 2144901, 2514701, 2514718005, 302401, 41 06 010 61R, 41 06 028 89R, 41 06 038 47R, 41 06 043 86R, 4106000Q0L, 4106000Q1E, 4106000Q1K, 4106000Q2H, 4106000Q2K, 44 19 950 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 163.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 25147 |
| Висота [мм] | 64,6 |
| Датчик зношування | з інтегрованим датчиком зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 163,3 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624,85 ₴








