
Колодки гальмівні (задні) Fiat Panda 12-, Bosch 0 986 494 935
1 308,10 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 935
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Fiat Panda 12-, Bosch 0 986 494 935. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 935
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 935 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — PANDA (519, 319) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 4x4 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 4x4 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 80 л.с. | 2014–н.в. |
| FIAT — PANDA VAN (519) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 4x4 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 4x4 | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 935 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P1724, 13 0460 2783 2, 182128, 2541001, 2541101, 2565101, 2727 32, 302338, 3335, 573427J, 601327, 670327, 68088919AA, 68088919AB, 727 32, 77 3663 88, 77366388, 77366453, 77367514, 8DB 355 020-751, 8DB 355 023-271, FDB4464, GDB1950, K68088919AB, LP2761 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 14.4 мм |
| Ширина | 95.5 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25410 |
| Висота [мм] | 43,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість болтів | 4 |
| Кількість ресор | 4 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 14,4 |
| Ширина [мм] | 95,5 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308,10 ₴









