
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 206-307 1.4-2.0 HDI 00-, Bosch 1457433150
327,92 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 150
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 206-307 1.4-2.0 HDI 00-, Bosch 1457433150. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
1 457 433 150
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
1 457 433 150 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 110 107 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 HDi 90 90 л.с. | 2000–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDI 110 107 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 HDI 90 90 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW (3H) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDI 110 107 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 HDI 90 90 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW Фургон/универсал (3E_, 3H_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 90 л.с. | 2003–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 150 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1444 CE, 1444 CL, 1444 CL, 1444 FL, 1444 FL, 1444 TZ, 1444 TZ, 1444 W5, 1444 W6, 2703, 3018000, A 2024, A1112, AG 114 1, AP1302, C25117, C251172, C25126, CA9080, CA9081, E436L, E436L01, EAF425, ELP3892, ELP3893, ELP9044, F 026 401 755, LX 104 5 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68 |
| Довжина [мм] | 245 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327,92 ₴





