
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 95-13/Focus 98-07 (258x22), Bosch 0 986 479 R64
1 020,88 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 R64
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 95-13/Focus 98-07 (258x22), Bosch 0 986 479 R64. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 R64
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 R64 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD ASIA & OCEANIA — FIGO I (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 84 л.с. | 2010–2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R64 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 43.5 мм |
| Кросс-номери | 09 7806 10, 09 7806 11, 09 7806 14, 09 7806 75, 0978061X, 1148202, 1175224, 1320585, 1323620, 1363258, 1373771, 140210, 140210N, 142242, 1499045, 1815202549, 186560, 202549, 230476, 24 0122 0172 1, 24 0322 0172 1, 250134300, 250134320, 250134350 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Figo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 43,5 |
| Діаметр отвору до [мм] | 13,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,6 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020,88 ₴






