
Диск гальмівний (задній) Renault Megane III/Scenic III 08- (260x8) (+ABS), Bosch 0 986 479 708
1 707,22 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 708
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Megane III/Scenic III 08- (260x8) (+ABS), Bosch 0 986 479 708. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 708
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 708 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (L30A) 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30B) 106 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30D, L30L) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30S) 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (BZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ09, BZ0D) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ0C) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (BZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (BZ00, BZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (BZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (BZ0Y) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (BZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (DZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0A) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0B) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (DZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (DZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (DZ0Y) 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (DZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 708 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 86.2 мм |
| Кросс-номери | 08.B369.17, 08.B369.27, 102133, 1031066, 1110480, 15079 Y, 15106 Y, 16-15 523 4103, 18140, 19-1975, 19-1975SPORT, 19377367, 2143107, 2401080116B-PCS-MS, 2401080116B-PCS-MSP, 2401080116B-SET-MS, 2401080116B-SET-MSP, 25121z, 25884a, 313973, 361302040819 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 86,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 54,91 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без вбудованого магнітного сенсорного кільця |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Мінімальна товщина [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 260 |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 8 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707,22 ₴




