
Фільтр повітряний Lexus RX 3.0/3.5 03-08/ Toyota Camry 2.0-3.0 01-06, Bosch 1987429187
375,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1 987 429 187
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Lexus RX 3.0/3.5 03-08/ Toyota Camry 2.0-3.0 01-06, Bosch 1987429187. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
1 987 429 187
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
1 987 429 187 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (MCV_, VZV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 213 л.с. | 2001–2006 |
| LEXUS — RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 204 л.с. | 2003–2008 |
| 350 AWD 276 л.с. | 2006–2008 |
| TOYOTA — ALPHARD (ATH1_, MNH1_, ANH1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 220 л.с. | 2003–2008 |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVTI 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 VVT-i 152 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 V6 186 л.с. | 2001–2006 |
| TOYOTA — HIGHLANDER (_MCU2_, _ACU2_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 156 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 4WD 156 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 223 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 4WD 223 л.с. | 2000–2007 |
| 3.3 233 л.с. | 2003–2007 |
| 3.3 4WD 233 л.с. | 2003–2007 |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 273 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA (GAC) — HIGHLANDER (_U4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 190 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 187 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 AF2 333, 17801 20040, 17801 20040, 1780101H10, 178010H010, 178010H010, 178010H020, 178010H020, 178010P040, 1780120040, 3078800, A1491, A1887, A35432, ADT32279, AG 141 5, ALA1121, AP1441, C32003, E1271L, ELP9277, J1322086, LX 161 2, WA1135, WA9599 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 192.5 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Highlander, Alphard, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 318 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 192,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375,39 ₴





