
Колодки гальмівні (передні) Renault Trafic II/Opel Vivaro A/Nissan Primastar 01-, Bosch 0 986 494 730
1 311,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 494 730
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Renault Trafic II/Opel Vivaro A/Nissan Primastar 01-, Bosch 0 986 494 730. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 730
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 730 (BOSCH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 730 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 62.4 мм |
| Кросс-номери | 0 986 424 636, 025 230 9918, 025 230 9918/PD, 05P869, 120049010, 16 05 198, 16 05 198, 16 05 198, 1605198, 1605198, 1617258080, 16473, 19-0610, 207 089, 2134876, 22-0338-2, 223626, 23099.180.1, 2309902, 24870z, 323626, 347.2, 347.2, 363916060371, 37287 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.05 мм |
| Ширина | 144.9 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Vivaro, Trafic |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 23099 |
| Висота [мм] | 62,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість болтів | 4 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 145,1 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311,28 ₴




