
Комплект гальмівних колодок (дискових) (задніх) VW Caddy III 04-/Peugeot 308 07-/Citroen C4 04-, Bosch 0 986 494 387
979,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 494 387
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок (дискових) (задніх) VW Caddy III 04-/Peugeot 308 07-/Citroen C4 04-, Bosch 0 986 494 387. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 387
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 387 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2009 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2003–2009 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 quattro 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1997–2005 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2005 |
| 4.2 quattro 299 л.с. | 1998–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 387 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 53.2 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 597, 0 986 494 600, 0 986 495 226, 0 986 TB2 012, 0 986 TB2 013, 0 986 TB2 139, 0 986 TB2 140, 0 986 TB3 066, 026305, 026310, 026374, 05P1788, 05P294, 05P634, 05P634K, 10087961, 10087961, 1022, 1027640, 1205557, 13 0460 2623 2, 13 0460 2740 2 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 87.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bora, A4, A6, A8, Scenic, Clio, Passat, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 20960 |
| Висота [мм] | 53,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 16,2 |
| Ширина [мм] | 87,2 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979,68 ₴





