
Колодки гальмівні (передні) Fiat Fiorino 1.3-1.6/1.7TD 88-01, Bosch 0 986 424 458
1 062,22 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 458
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Fiat Fiorino 1.3-1.6/1.7TD 88-01, Bosch 0 986 424 458. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 458
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 458 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FIORINO Pick up (146) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 67 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 75 л.с. | 1994–2001 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1993–1999 |
| 1.7 TD 63 л.с. | 1997–2001 |
| FIAT — FIORINO фургон (146) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 60 1.7 D 57 л.с. | 1988–1996 |
| 65 1.7 TD 63 л.с. | 1997–2001 |
| 70 67 л.с. | 1988–1994 |
| 70 i.e. 1.4 67 л.с. | 1994–2001 |
| 75 i.e. 1.6 75 л.с. | 1993–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 458 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 50A 223, 0281 00, 0281 10, 0281 12, 0281.00, 0281.10, 0281.12, 059.3, 059.3, 05P632, 10115, 13.0460-7063.2, 13046070632N-SET-MS, 13046070632N-SET-MSP, 151-1557, 151-1804, 1617259880, 16397, 181148, 2196201, 22-0057-3, 2281.00, 2281.10, 2281.12 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 151.6 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21193 |
| Висота [мм] | 49 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17,7 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 151,6 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062,22 ₴










