
Фільтр повітряний BMW X3 (F25) 10-17/X5 (E70) 06-13/X6 (E71) 08-14 (N47/N57), Bosch F 026 400 366
1 667,22 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 366
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW X3 (F25) 10-17/X5 (E70) 06-13/X6 (E71) 08-14 (N47/N57), Bosch F 026 400 366. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 366
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 366 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 366 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 7 811 026, 80004660, A1618, AG 162 3, AK3626, C36014, E1073L, EAF849, EL9387, LX 354 1, LX 3541, WA9723, ADB112220, DSC_E1073L, A1618, WH 224, WA9723, 108310, E1073L, FAF-10484, LX 3541, 13717811026, C 36 014, 312 321 0035 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 289 мм |
| Висота | 114.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 114,1 |
| Довжина [мм] | 353 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 289 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667,22 ₴







