
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W169) /B-class (W245) 05-12 (276x22), Bosch 0 986 479 186
1 859,24 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 186
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W169) /B-class (W245) 05-12 (276x22), Bosch 0 986 479 186. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 186
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 186 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
| A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2009–2012 |
| A 180 CDI (169.007, 169.307) 109 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 (169.033, 169.333) 136 л.с. | 2004–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 150 (245.231) 95 л.с. | 2005–2011 |
| B 160 (245.231) 95 л.с. | 2009–2011 |
| B 170 (245.232) 116 л.с. | 2005–2011 |
| B 180 (245.232) 116 л.с. | 2009–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 186 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09 8680 10, 09 8680 11, 09 8680 14, 1421167, 169 421 01 12, 169 421 08 12, 1815203372, 186799, 203372, 203372, 230831, 24 0122 0232 1, 24 0322 0232 1, 313372, 351286220500, 360406007200, 400364300, 400364320, 400364350, 400364352, 54319, 54319NC |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 44.6 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 44,6 |
| Діаметр отвору до [мм] | 15,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859,24 ₴






