
Диск гальмівний (передній) VW Passat 91-97 (279.9x22), Bosch 0 986 479 156
1 131,51 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 156
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Passat 91-97 (279.9x22)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 156 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09 5570 10, 09 5570 75, 186251, 353615820240, 357 615 301 A, 360406048600, 431602040170, 50201, 561619J1, 561619JC, 561821B, 561821J, 600323500, 600323552, 6026193, 6293 10, 629310, 673611, 92061400, 98200 0614, BG2713, BS8050C, DDF332, DDF3321, DDF332X |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 39.2 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 39,2 |
| Діаметр отвору до [мм] | 15,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 279,9 |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 131,51 ₴



