
Диск гальмівний (задній) VW Caddy 03- (255x9.6) (з покриттям), Bosch 0 986 479 099
1 116,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 479 099
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) VW Caddy 03- (255x9.6) (з покриттям), Bosch 0 986 479 099. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 099
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 099 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2011–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–2013 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 80 л.с. | 2006–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2008 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 4x4 105 л.с. | 2004–2010 |
| SKODA — YETI (5L) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 099 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 51 мм |
| Кросс-номери | 0 986 T15 035, 08 9502 10, 08 9502 11, 08 9502 75, 0895021X, 140867, 1421022, 1815204789, 186857, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 AB, 1K0 615 601 K, 1K0 615 601 K, 1K0 615 601 K, 1K0 615 601 K, 204789, 230724, 24 0110 0277 1 |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 51 |
| Діаметр отвору до [мм] | 15,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Мінімальна товщина [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 255 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 9,6 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116,02 ₴







