
Диск гальмівний (передній) Lada Niva/Nadeschda 1.7/1.8 97- (271.8x11.1), Bosch 0 986 479 R73
924,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 479 R73
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Lada Niva/Nadeschda 1.7/1.8 97- (271.8x11.1), Bosch 0 986 479 R73. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 R73
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 R73 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — NIVA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 4x4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.7 4x4 83 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 4x4 125 л.с. | 2007–2009 |
| LADA — NIVA (2121) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 LPG 78 л.с. | 2002–2015 |
| 1600 76 л.с. | 1976–1987 |
| 1600 73 л.с. | 1987–1995 |
| 1700 i 80 л.с. | 1996–н.в. |
| 1700 i 4x4 82 л.с. | 2000–н.в. |
| 1700 i 4x4 83 л.с. | 2010–н.в. |
| 1900 Diesel 64 л.с. | 1993–н.в. |
| 1900 Diesel 75 л.с. | 1999–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R73 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50.4 мм |
| Кросс-номери | 0 986 478 746, 08.3939.10, 14095, 15026, 19-2211, 19-2211SPORT, 2121 3501070, 2121 3501070, 23-0206, 561130J, 561130JC, 6017253, 6020-1580K-SX, 6020-1580-SX, 800-206, 885104, 8DD 355 100-381, 8DD 355 100-381, 92019900, ADC2103, BG2208, BN-1360, BS 7232 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11.1 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 139,5 |
| Висота [мм] | 50,4 |
| Діаметр отвору до [мм] | 14,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 108 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.5 мм |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 271,8 |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924,69 ₴





