
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic VIII 05- (Lucas), Bosch 0 986 494 136
1 576,07 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 136
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Honda Civic VIII 05- (Lucas), Bosch 0 986 494 136. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 136
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 136 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 136 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 56 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 611, 000 073B-SX, 000 073-SX, 025 240 8717/PD, 025 240 8717/W, 05P1317, 1050237, 1080-6504, 1170384, 1205 02, 1205.02, 12386, 13.0460-5756.2, 13046057562N-SET-MS, 13046057562N-SET-MSP, 151-2128, 1617267880, 16802, 181773, 19-0882, 21205.02 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 131.7 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Ширина [мм] | 131,7 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 56 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
| Гальмівне встановлення | Lucas-Girling |
| WVA номер | 24087 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576,07 ₴



