
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Terracan 01-06, Bosch 0 986 494 138
1 645,08 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 138
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Terracan 01-06, Bosch 0 986 494 138. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 138
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 138 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TERRACAN (HP) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 i V6 4WD 200 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 150 л.с. | 2001–2003 |
| 3.5 i V6 4WD 194 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 138 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P1291, 0771 32, 0771.32, 1170611, 13.0460-5886.2, 13046058862N-SET-MS, 13046058862N-SET-MSP, 151-1176, 181539, 19-1513, 22-0506-0, 223416, 2405901, 24561z, 2771.32, 27HY053, 301506, 3065204, 321330, 363916060472, 37323, 402B0394, 50-H0-006, 50H06 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.6 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 58 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.3 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24059 |
| Висота [мм] | 58 |
| Датчик зношування | з інтегрованим датчиком зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина 1 [мм] | 16,3 |
| Товщина 2 [мм] | 16,6 |
| Ширина [мм] | 149 |
| обмеження виробника | Mando System |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 645,08 ₴






