
Фільтр повітряний Honda Civic X 1.5 16V 15-/CR-V 1.5 16V 16-, Bosch F 026 400 579
533,91 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 579
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Civic X 1.5 16V 15-/CR-V 1.5 16V 16-, Bosch F 026 400 579. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 579
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 579 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FK7) 182 л.с. | 2017–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FC1) 182 л.с. | 2016–н.в. |
| HONDA — CR-V V (RW_, RT_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 AWD (RW2) 193 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 VTEC (RW1) 173 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 VTEC AWD (RW2) 173 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 579 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17220-5AA-A00, 30C6300, A3026, ADH22298, AF5263, ALA13391, AP1036, ARL1042, C24059, CA12050, HA8682, LX 476 3, LX 4763, MD8966, WA10417, WA9869, 17220-5AA-A00, WH 2207, LX 5806, A3026, ADH22298 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 144 |
| Довжина [мм] | 245 |
| Висота [мм] | 58 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533,91 ₴







