
Колодки гальмівні (передні) Toyota Hilux 97-15, Bosch 0 986 494 497
1 119,21 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 497
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Hilux 97-15, Bosch 0 986 494 497. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 497
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 497 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — FORTUNER вездеход закрытый (TGN6_, KUN6_, GGN6_, TGN5_, LAN5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D-4D (KUN60) 144 л.с. | 2009–2015 |
| TOYOTA — HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4WD 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 D-4D 4WD 144 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 D-4D 4WD 171 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 497 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 50A 173, 031522, 044650K020, 044650K020, 044650K140, 044650K140, 04465YZZDV, 04465YZZDV, 05P1610, 1311, 141007208, 181781, 2168001, 2168015005, 2315 22, 302479, 572625B, 572625J, 5803, 601810, 601857, 606401, 6134289, 670951, 8DB 355 013-481 |
| Стан | Новий |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Fortuner |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21679 |
| Висота [мм] | 68 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1 987 474 350 |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина [мм] | 119 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119,21 ₴





